Каталог товарів
Завантажити каталог
Фильтры
Ціна
Виробник
Розміри
Гарантія
Вага
Мобільність
Вантажопідйомність
Робоча висота
Виліт стріли

Крани подкатниє

Всього результатів: 4
Сортировка:
По умолчанию Цена + Цена - Хиты продаж Новинки
Товарів на сторінці:
... ...
You have chosen:
Кран гідравлічний підкатний 1т
Код товару: T31001
0 грн.
Отзывов: 0
Акція
Кран гідравлічний підкатний складаний 1т
Код товару: T31002
0 грн.
Отзывов: 0
Акція
Кран гідравлічний підкатний складаний 2т
Код товару: T32002X
0 грн.
Отзывов: 0
Гідравлічний циліндр для T32002X
Код товару: T30806
0 грн.
Отзывов: 0

Подкатный кран представлений спеціалізованим механізмом, що використовується на станціях технічного обслуговування. У процесі роботи вироблене зусилля, яке необхідно для підняття і подальшого транспортування вантажів забезпечується за рахунок висування штока гідроциліндра. Прилади виділяються рамною конструкцією, а для використання необхідно присутність оператора.

Подкатниє крани для СТО купити можна також для транспортування різних вантажів, для цього кран оснащений висувною стрілою.

Як вибрати подкатный кран для СТО

При виборі інструменту, необхідно звернути увагу на наступні характеристики:

  • показник вильоту стріли крана;
  • загальні габарити конструкції;
  • висота підйому стріли і вантажу;
  • загальна вантажопідйомність крана.

Конструкція відрізняється стійкістю за рахунок продуманої конструкції і правильного розташування центру тяжіння. Навіть при мінімальному вильоті стріли, прилад відрізняється високою вантажопідйомністю.

Переваги експлуатації крана подкатного

Серед очевидних переваг варто виділити компактні габарити конструкції, особливо в складеному вигляді. Використання рамної конструкції на декількох шарнірах дозволяє закріпити опори і стрілу у вертикальному положенні, для економії простору.

Серед додаткових переваг конструкції, варто виділити:

  • ергономічність і маневреність конструкції — компактні габарити і наявність колісної бази дозволяє оперативно пересувати кран по приміщенню;
  • продуманість конструкції — можливість калібрування положення стріли дозволяє працювати з вантажами, навіть в обмежених умовах;
  • багатозадачність — конструкція може використовуватися в процесі виконання диагностических, що обслуговують або ремонтних робіт.

Незважаючи на високу вантажопідйомність, кран важить не більше 100 кг, що дозволяє транспортувати його без використання спеціалізованої техніки.

Купити прилад не становить особливої праці, достатньо лише ознайомитися з технічними характеристиками обладнання, а також продумати для яких цілей він буде актуальний саме на вашій станції обслуговування.

Торгові марки представлені в магазині