Каталог товарів
Завантажити каталог
Фильтры
Ціна
Виробник
Розміри
Гарантія
Вага
Тип товару
Висота фари
Сила світла
Інтенсивність світла
Відстань виміру
Матеріал лінзи

Регулювання світла фар

Всього результатів: 1
Сортировка:
По умолчанию Цена + Цена - Хиты продаж Новинки
Товарів на сторінці:
... ...
You have chosen:
Прилад для регулювання світла фар
Код товару: NitroMac
0 грн.
Отзывов: 0

Від того наскільки правильно працює транспортний засіб залежить якість поїздки, а також безпеку пасажирів. Багато їздять з несправними фарами, які приносять дискомфорт оточуючим машин, а також самому водієві, так як фари світять в сторони, вгору або на капот, але не на дорогу.

Щоб позбутися несправності можна спробувати відрегулювати світло самостійно, але краще віддати авто на СТО, де проведуть грамотну налаштування.

Як працюють фари?

Щоб не засліпити зустрічного водія, на фари нанесені спеціалізовані малюнки із зарубками. При правильної настройки роботи фари, включене світло повинен висвітлювати дорогу, але при цьому по мінімуму зліпити зустрічні автомобілі. Завдяки правильному налаштуванні фар можна знизити ймовірність засліплення.

  1. Наявний малюнок на фарі, допомагає прибрати прямий промінь світла, перетинає його , і перенаправляє потік світла вниз, так щоб світло не потрапляло в очі водія зустрічної машини, але при цьому промінь світла розсіюється і дорога повністю освітлюється утворюючи своєрідний коридор.
  2. Права узбіччя повинна освітлюватися так, щоб світловий промінь її добре висвітлював.

Є два варіанти регулювання фар самостійно або з допомогою СТО.

Регулювання фар

Для того, щоб проводити настроювання фар будинку, необхідно знайти приміщення або місцевість ідеально рівну, після поставити авто на точку А. Відміряти відстань до 7,5 м метрів і зробити розмітки на стіні. З урахуванням осей транспортного засобу.

Після того, як осі намальовані можна приступати до безпосередньої налаштуванні, кут нахилу лампи повинен відповідати з нанесеними горизонтальними лініями що перетинаються.

Регулювання фар з допомогою приладу, здійснюється в СТО, так як для індивідуальних потреб він не потрібен, тому його купівля недоцільна.

Як проверяется робота фар і їх налаштування?

Поздовжня вісь приладу вирівнюється щодо осі транспортного засобу, дана робота виконується легко, так як в приладі є дзеркала і вже нанесені всі лінії.

  1. Прилад необхідно встановити горизонтально відносно поверхні, щоб виконати ці умови у приладі є бульбашки повітря, завдяки яким можна виставити його рівно.
  2. Встановлюється кут освітлення, щодо паспортним характеристикам транспортного засобу. Тому кваліфікований фахівець з допомогою ролика самостійно обере правильний кут нахилу.
  3. Осі, які регулюють прилад і автомобіль повинні бути паралельно.
Торгові марки представлені в магазині