Каталог товарів
Завантажити каталог

Корисна інформація

Як робиться розвал сходження?
Дата публикации: 21.02.2020
Розвал-сходження — це вимірювання і виставлення кутів установки коліс. Крім власне кута розвалу і кута сходжень є ще й третій кут, нітрохи не менш важливий.
Подробнее
Як відкрити автосервіс
Дата публикации: 28.04.2020
Як бізнес автосервіс є завжди затребуваним, адже, незважаючи на велику кількість майстерень у містах, знайти клієнту хороший з усієї цієї кількості досить непросто навіть у великих населених пунктах.
Подробнее
Як відкрити шиномонтаж
Дата публикации: 04.05.2020
Шиномонтаж як бізнес - це мінімум вкладень, простота організації, швидка окупність, а головне - стабільно високий попит з-за постійного зростання числа автомобілів. З'ясовуємо, що потрібно для старту.
Подробнее
Як вибрати зварювальний напівавтомат?
Дата публикации: 21.03.2020
Як вибрати зварювальний напівавтомат для будинку і гаража: огляд всіх параметрів і видів обладнання. Щоб зрозуміти, який зварювальний напівавтомат краще купити, необхідно знати його ключові параметри, їх вплив на зручність виконуваних робіт і якість шва.
Подробнее
Як залити масло в підкатний домкрат?
Дата публикации: 05.05.2020
Спектр застосування домкрата набагато ширше, ніж тільки використання його при зміні шин на автомобілі. Але крім правил експлуатації важливо знати як правильно проводити обслуговування та заміну гідравлічного матеріалу.
Подробнее
Як зарядити акумулятор зварювальним апаратом
Дата публикации: 14.01.2020
Зарядка автомобільного акумулятора зварювальним апаратом можлива тільки в тому випадку, якщо він (зварювальний апарат) для цього призначений! Він повинен мати регулювання струму і напруги.
Подробнее
Як правильно робити розвал сходження на стенді
Дата публикации: 05.06.2020
Розвал-сходження коліс - важливий параметр шасі автомобіля. Що таке розвал-сходження і кут кастера, і чому ці параметри необхідно регулювати?
Подробнее
Компресор повітряний електричний: як вибрати
Дата публикации: 29.04.2020
Компресор складно назвати предметом першої необхідності в побуті, але, якщо ви житель приватного або заміського будинку, власник СТО, працюєте на мийці або збираєтеся проводити ремонтні роботи. Ми розповімо про те, який компресор краще вибрати для різних експлуатаційних цілей.
Подробнее
Як вибрати підкатний домкрат?
Дата публикации: 15.02.2020
Сучасний ринок пропонує власникам транспортних засобів кілька різновидів даних пристроїв. Однак, як показує практика автомобілістів, одним з найбільш ефективних є підкатний домкрат для легкових автомобілів.
Подробнее
Як замінити сайлентблоки
Дата публикации: 01.05.2020
Щоб зрозуміти призначення цієї деталі, достатньо її назву перекласти з англійської: «сайлент» означає «тихий». Тобто мова йде про елементи підвіски, пом'якшують удари і зменшують шуми при проїзді по нерівній дорозі.
Подробнее
    Торгові марки представлені в магазині